Queens Gardens Resort is een klein, luxe en gezellig resort. Het ligt op Troy Hill met een adembenemend uitzicht over de Bottom en de Carabische Zee.
Queens Gardens Resort is een klein, luxe en gezellig resort. Het ligt op Troy Hill met een adembenemend uitzicht over de Bottom en de Carabische Zee.
Voer uw telefoonnummer in en wij bellen u zo snel mogelijk terug.
Groot zwembad met heerlijk zonneterras
Restaurant 'Mango Royale'
Tropische tuin aan het terras
Kleine conferentie ruimte
Het hotel heeft 12 ruime suites. Alle suites zijn voorzien van een aparte slaapkamer, een ruime zithoek, een volledig ingerichte keuken, een aparte badkamer en een aantal suites hebben een jacuzzi. Er is kabel TV, een telefoon en een ventilator.
Ontbijt €12 per persoon per dag
Kinderen 0 t/m 4 jaar verblijven gratis bij de ouders op de kamer. Kinderen 5 t/m 11 jaar betalen €39 per nacht per persoon en verblijven bij de ouders op de kamer.
Kamer met zithoek, kitchenette, ventilator, aparte slaapkamer met een queensizebed, badkamer met toilet, douche en haardroger. Max. 2 volwassenen.
Ruime zithoek met sofa, ventilator, eettafel, kitchenette , aparte slaapkamer met een kingsizebed, jacuzzi, badkamer met toilet, douche en haardroger. De 3e en 4e persoon slapen op een slaapbank.
Ruime zithoek met sofa, ventilator, eettafel, kitchenette, slaapkamer met een kingsizebed en een verhoogd slaapgedeelte met twee éénpersoons bedden, jacuzzi, badkamer met toilet, douche en haardroger. Maximaal 4 volwassenen en 1 kind op de sofabank.
Er zijn geen aanbiedingen voor Queens Garden Resort.
U vliegt met KLM van Amsterdam naar Sint Maarten en met Winair van Sint Maarten naar Saba. De totale reisduur naar het eiland is ca 12 uur. Op de terugvlucht vanaf St. Maarten maakt u vaak een tussenlanding op Aruba of Curaçao. Inchecktijden: Op Schiphol dient u drie uur voor vertrek aanwezig zijn, op Saba 2 uur voor vertrek.