Op het ongerepte eiland Saba liggen de prachtige huisjes van Ecolodge RendezVous. Ecolodge gerund door een Nederlandse familie zijn een must voor de milieubewuste vakantieganger die wil genieten van rust en natuur.
Op het ongerepte eiland Saba liggen de prachtige huisjes van Ecolodge RendezVous. Ecolodge gerund door een Nederlandse familie zijn een must voor de milieubewuste vakantieganger die wil genieten van rust en natuur. De huisjes liggen aan de rand van het ongerepte regenwoud en men kan het hart ophalen aan de grote verscheidenheid aan flora en fauna. De huisjes zijn niet aangesloten op het elektriciteitsnet, maar voorzien van zonnepanelen. Om een steentje bij te dragen aan de natuur zijn de huisjes geheel uit gerecycled materiaal en hout gebouwd en men doucht er met puur regenwater uit de solarshower.
Voer uw telefoonnummer in en wij bellen u zo snel mogelijk terug.
Rainforest Restaurant heeft een gourmet cuisine waar men biologisch eten uit eigen groentetuin serveert
Verse vruchtensappen ook eigen gemaakt vruchtenijs en Hollandse appeltaart zijn dagelijks verkrijgbaar
Op verzoek zijn vegetarische maaltijden verkrijgbaar
Ook kan men aquarel cursussen volgen en eens per week wordt een diapresentatie gegeven waarbij verteld wordt welke planten en dieren op Saba te vinden zijn.
De 12 comfortabele in "Sabaanse stijl" huisjes zijn op verschillende wijze gedecoreerd in natuurthema's en liggen verspreid over een terrasvormig terrein. De meeste huisjes hebben uitzicht op zee.
Kinderen t/m 3 jaar gratis.Ook huisjes met privé hot tub en kitchenette beschikbaar. Neemt u contact op voor het tarief van deze cottages.
De standaard cottage is voorzien van een 2 persoonbed en twee 1 persoonsbedden op een vide. Allen hebben ze een zitje en balkon en prive badkamer met solar douche.
Zelfde als standaard cottage, maar dan met kitchenette.
Er zijn geen aanbiedingen voor Ecolodge Rendez Vous.
U vliegt met KLM van Amsterdam naar Sint Maarten en met Winair van Sint Maarten naar Saba. De totale reisduur naar het eiland is ca 12 uur. Op de terugvlucht vanaf St. Maarten maakt u vaak een tussenlanding op Aruba of Curaçao. Inchecktijden: Op Schiphol dient u drie uur voor vertrek aanwezig zijn, op Saba 2 uur voor vertrek.