Appartementengebouw dat direct aan zee gelegen is op een steenworp van Eden Beach. Het kleurrijke gebouw biedt studio\'s en 1 en 2 slaapkamer appartementen. De kust is hier goed toegankelijk voor snorkelaars en duikers.
Luxe appartementen direct aan zee gelegen. Het kleurrijke gebouw heeft in totaal zestien verschillende appartementen; studio's 1 en 2 slaapkamerappartementen. De kust is hier goed toegankelijk voor snorkelaars en duikers. Er is een klein zandstrandje. Den Laman Condominiums ligt op 2 km. van Kralendijk.
Voer uw telefoonnummer in en wij bellen u zo snel mogelijk terug.
5 PADI Golden Palm duikshop "Bonaire Dive & Adventure"
Gratis upgrade naar Nitrox voor Den Laman gasten
Digitale Onderwaterfotografie & Video service is beschikbaar bij Fish Eye Photo
Drie maal daags mogelijkheden voor een bootduik
Oceans Classroom kinderprogramma voor kinderen van 6 tot 15 jaar
Sunset Bar and Grill
Babysitservice
Badhanddoeken op aanvraag beschikbaar
De appartementen hebben een ruim woongedeelte met een LCD TV met surroundsystem, telefoon en internetaansluiting. De studio en de slaapkamers van de appartementen zijn voorzien van airconditioning. De appartementen hebben een 180 graden uitzicht over zee. De studio's hebben uitzicht over het eiland.
Tellen mee bij de berekening als volwassene.
Schoonmaak 3 keer per week, wisseling keuken en linnengoed 3 keer per week, dagelijkse wisseling van handdoeken. Strandlakens zijn niet aanwezig, de electriciteitskosten zijn inclusief. U kunt beschikken over uw appartement vanaf 14.00 uur u dient uw appartement uiterlijk om 11.00 uur te verlaten.3e persoon in de studio en 1 slaapkamerappartement op extra bed.
Modern en stijlvol ingerichte woon/slaapkamer met een ruim woongedeelte, airco, LCD TV met surround systeem, telefoon en internetaansluiting. Volledig ingerichte keuken/kitchenette en badkamer. Balkon of terras. Maximaal 2 personen.
Modern en stijlvol ingericht appartement, geschikt voor 2 of 3 pers., met ruim woongedeelte en aparte slaapkamer, airco, LCD TV met surround systeem, telefoon en internetaansluiting, balkon of terras met uitzicht over zee, volledig ingerichte keuken/kitchenette (enkele appartmenten met kookeiland) en badkamer. Er is 1 appartement met een sofa bed. Dit appartement is geschikt voor 3 personen.
Modern en stijlvol ingericht appartement met ruim woongedeelte en 2 aparte slaapkamers, airco, LCD TV met surround systeem, telefoon en internetaansluiting, balkon of terras met zeezicht, volledig ingerichte keuken/kitchenette (enkele appartmenten met kookeiland) en twee badkamers, maximaal 4 personen.
Als 2-slaapkamerappartement Oceanview, maar met frontaal zeezicht.
E zijn geen aanbiedingen voor Den Laman Condominiums.
U vliegt met KLM vanaf Schiphol naar Bonaire. De vliegduur naar het eiland is ca 9 uur indien u een rechtstreekse vlucht heeft. Een vlucht met tussenstop of overstap duurt 11-12 uur. Op Schiphol dient u 3 uur voor vertrek aanwezig zijn, op Bonaire ongeveer 3 uur voor vertrek.