Paradera Park, lokaal aangeduid als de Tropische Oase, is een rustig, centraal gelegen complex op slechts enkele autominuten van Oranjestad en de grote stranden.
Paradera Park, de Tropische Oase, is een rustig en centraal gelegen complex op slechts enkele autominuten van Oranjestad en de grote stranden. Het intieme en mooi aangelegde appartementen complex heeft ruime en sfeervol ingerichte studio's, 2-kamerappartementen en 3-kamerappartmenten. Ze staan gegroepeerd rondom het zwembad in een weelderig begroeide tropische tuin. Op 200 meter afstand bevinden zich supermarkten en diverse winkels en op 100 meter een minimarkt. Het park staat onder Nederlandse leiding en heeft een bekende internationale onderscheiding ontvangen voor de uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. Een huurauto wordt aangeraden.
Voer uw telefoonnummer in en wij bellen u zo snel mogelijk terug.
Receptie
Zwembad met rondom zonneterrassen met ligbedden en hangmatten
Paradera Parks Club Marine Aruba voor zeilen, snorkelen, diepzee vissen en duiklessen
Gratis strandpakket bestaande uit twee strandstoelen, twee strandhanddoeken en een koelbox
Wasmachines voor gezamenlijk gebruik zijn aanwezig.
Op 5 minuten lopen van Paradera Park ligt "Parke Curazon" met verschillende fitness faciliteiten
De zeer comfortabele studio's en appartementen zijn allen compleet ingericht en beschikken onder meer over: airconditioning, plafondventilator, kabel tv, telefoon, gratis high speed wireless internet, gratis kluisje, een volledig uitgeruste open keuken met magnetron, grilltoaster, fornuis en koelkast een badkamer met douche, wastafel en toilet. Eigen terras of balkon.
Het verblijf is op basis van logies.
Tellen mee als een volwassene bij de prijsberekening. Babybedje €6,50 per nacht
Minimum van 3 nachten is verplicht.
Schoonmaak 6 keer per week, wisseling keuken en linnengoed 2 keer per week, wisseling handdoeken 6 keer per week, gratis strandhanddoeken, strandstoelen en koelbox. De elektriciteitskosten zijn inclusief. U kunt beschikken over uw appartement vanaf 15.00 uur u dient uw appartement uiterlijk om 12.00 uur te verlaten. USD 25 voor late checkout 18.00 uur
Kabeltelevisie, telefoon, airconditioning, fan, gratis high-speed wireless ADSL internet, gratis kluisje, een volledig ingerichte keuken met o.a. koel/vries combinatie, magnetron, grill/toaster, kookgelegenheid en koffiezetapparaat, badkamer en een terras of balkon.
Badkamer met dubbele wastafel, een volledig ingerichte keuken, kabeltelevisie, telefoon, gratis high-speed wireless ADSL internet, airconditioning en fan in woon- en slaapkamer, gratis kluisje, een aparte slaapkamer met twee 2-persoons bedden en een ruim terras. In de woonkamer staat een sofabed.
Deze ruime 2 slaapkamerappartementen zijn geschikt voor maximaal 4 personen. Een appartement is gelegen op de begane grond en heeft een prive terras en directe toegang tot de tropische tuin. Het andere appartement is gelegen op de 1e verdieping en heeft een prive balkon met uitzicht op de tuin. De appartementen zijn modern ingericht met een volledig ingerichte keuken zoals koelkast, magnetron, koffiezetapparaat etc. 1 slaapkamer heeft een queensize bed, de tweede slaapkamer heeft twee twin bedden. De appartementen hebben verder een badkamer, airco, telefoon, kabel TV, kluisjes en WIFI internet verbinding.
Er zijn op dit moment geen aanbiedingen voor Paradera Park Apartments.
Heeft u vragen over deze aanbieding of over een van de andere aanbiedingen van ABC Travel
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
U vliegt met KLM, Martinair of ArkeFly vanaf Schiphol naar Aruba. De vliegduur van Amsterdam naar Aruba is ca 9 uur indien u een rechtstreekse vlucht heeft. Een vlucht met tussenstop of overstap duurt 11-12 uur. Op Schiphol dient u 3 uur voor vertrek aanwezig zijn, op Aruba ongeveer 3 uur voor vertrek.